Live for Speed 772

o LFS

info_o_autech

info_o_tratích

 historie lfs

 

O Live for Speed (LFS)

LFS S2 je skutěčný závodní simulátor. Žádné arkádové módy nebo pomůcky ovládání - právě VY musíte zvládat naplno řízení. Je vysoce doporučeno vlastnit volant s pedály, protože na klávesnici s myší nikdy nedosáhnete opravdového zavodního vyžití. Jezdí se zde i online, což vyžaduje rychlé reakce a špetku nadání pro motorsport.

S2 (novější verze hry) obsahuje vylepšené AI (počitačové protivníky), kteří jsou schopni se učit a své časy na kolo stále zlepšují, ale hlavně spoustu nových aut a tratí.

Pokud tuto hru neznáte a chcete si ji napřed vyzkoušet, stáhněte si z našich stránek demo, které se dá po koupi licence odemknout. Demo obsahuje tři auta a jednu trať ve dvou modifikacích a autopark, dále se můžete rozhodnout mezi licencemi S1 a S2. S1 obsahuje pět nových aut a čtyři nové tratě. S2 obsahuje celkem 20 aut a 9 tratí. Kde koupit licenci? Skuste se podívat tady!

Tuhle nestárnoucí hru, která vás dokáže zabavit i na nekolik let mají na svědomí tři hlavní tvůrci Scawen Roberts, Eric Bailey, Victor van Vlaardingen kterým je dnes už přez třicet let. Nyní se už na LFS podílí více lidí, jejich jména si můžete přečíst při závěrečných titulcích při vypínání hry.

 

 HW požadavky pro verzi 0.5A - Y

Minimální požadavky (S2):

 
  1GHz CPU, 128 MB RAM,  32MB 3D Grafická karta

 

 

Doporučená konfigurace

 
  2GHz CPU, 512Mb RAM, 128Mb 3D Grafická karta

 

(rychlost hry závisí úměrně na počtu AI závodníků)

pozn.: Hra je neustále ve vývinu a téměř každý měsíc vycházejí nové a nové test patche a patche, to se bude nejvíce projevovat při vydání očekávané S3 nebo finální verze S2 kdy i grafické možnosti se s přechody na novější a vylepšené enginy zvýší. Jak, to budeme vědět pozdeji...


Pokud vám ještě něco není jasné, zkuste se podívat na Často kladené dotazy