Live for Speed 772

Novinky

Zdravím všechny příznivce Live for Speed. Jelikož se tato stránka zdá se ujímá, hodlám zde dále zveřejňovat ceny CZ licencí S2 (odkaz) na dobírku. Nynější cena je 1060Kč, další vývoj cen licencí budu kontrolovat. Pokud tedy nechcete dále se starat o keygeny a unlockery a chcete si užít pravého online závodění, zakupte si tuto licenci! Byly u mě návrhy, že bych mohl zveřejnit detailnější informace o této super hře, např. min. HW požadavky apod. Pro ty, kteří LFS ještě neznají bych touto stránkou rád verboval nové závodníky.

Nový návod pro drift meter dokončen. Do konce srpna se tu oběví nové skiny na motivy LFS772 apod. Skiny budou hlavně pro XR, XRF, XRR, XF a pokusím se něco splácat i na BMW Sauber F1 a to v různých barevných variací.

První návod, sice poněkud hodně obecný přesto si myslim, že některým nováčkům, kteří se skiny, setupy a jinými downloady experimentují poprvé, se snad bude hodit. Další návody by se měly skládat z překladů anglických návodů

Další nové skiny, konkrétně 7 nových skinů. Nové brzdové destičky a kotouče ke stažení v rubrice Úpravy aut. Na hlavní stránce je nový smoke mód ... plánuji přesunutí všech downloadů ze sekce Homepage do nové sekce Downloads, kterou ješte připravuji. Na obrázku můžete vidět nový AI setup v akci! - nyní zde také ke stažení. Upozornění pro ty, kteří z této stránky ještě nic nestahovali 1) všechny downloady mám odzkoušené, takže jsem si jistý, že fungují 2) Pokud naleznete kdekoliv na této stránce jakoukoliv chybu, kontaktujte mě prosím, na můj Email (f.vodehnal@seznam.cz). Děkuji

Přidal jsem nový XRT Rally setup, v Galerii mám vlastní snímky z LFS, dále tu jsou nové skiny a dva skin packy. Upozornit bych chtěl také na úpravy světel, které najdete v rubrice Úpravy aut.

S patchem X (nasledně X10) se na oficiálních stránkách oběvil program na tvorbu dedikovaných serverů, se kterým můžete hostit vlastní závody. Stáhnout ho můžete třeba tady odkaz  nebo zde.

8.7. 2007 Byl vydán oficiální patch X pro verze hry V a W. Stažení a nainstalování proběhne přímo ve hře. V online módu stačí dát zobrazit seznam serverů. Patch by měl podpořit až 32 aut na trati a dokonce můžete předčasně vystartovat při červeném znamení! Dále jen upravená fyzika a další drobnosti. Pro podrobnější informace přejděte na tento odkaz.

1  
2  
3