Live for Speed 772

Novinky

V úvodním dialogu máte nyní možnost stahovat z RSS kanálu této stránky, konkrétně z rubriky novinky. Nové skiny pro RB4, RAC a BF1 v sekci skiny.
V levém panelu můžete nyní vidět můj skype status, pokud mi chcete zavolat nebo napsat stačí kliknout. Pokud si chcete zahrát LFS online jakoby po LANu, připojte se na naši hamachi síť, kde si to budete moct rozdat třeba i se mnou. Přibyla zcela nová rubrika Layouty kde si můžete stáhnout různé modifikace tratí.
Další novinky maximálně jednou týdně, novinky mimo věcí okolo hry LFS nyní budou v týdenních intervalech. Za poslední týden jste tady mohli zaznamenat spousty změn, např. nové jednotlivé rozřazení skinů, jelikož skinů je hodně a bude jich jěště více! Za vaši přízeň a navštěvování těchto stránek jsem mohl rozšířit volný prostor o 50Mb, které však zanedlouho jistě zaplním. Mezi novými skiny bych vás rád upozornil na policejní skin pro XFG vlastní produkce.

Přibyla nová rubrika s youtubackými videi. Určitě stojí za shlédnutí. Dvě videa se týkají ryze driftu a duelů, které jsou na obyčejných drift serverech pro uplného nováčka velice vzácné. Pokud umíte driftovat, neznamená to, že umíte jezdit kvalitní duely. Třetí video je celkově o LFS s opravdu povedeným zpracováním. Další novinka je v rubrice downloady, které jsou nyní rozděleny do pěti sekcí.

Byla provedena velká úprava kompatibility této stránky pro IE6. U těch, kteří používají Internet Explorer 6 se mohlo špatně vyobrazovat zarovnání textu apod. U IE7 a Opery verze 9.20 a vyšší by neměl být žádný problém. Pokud používáte jiný internetový prohlížeč než tyto dva (např. Firefox, Mozila atd.) a všimnete si jakékoliv chyby, prosím napište do diskuze nebo chatu.

Soutěž na stránkách competition.lfs.net v skinování zná své vítěze. 29.8. Na stránce (odkaz) proběhlo vyhlášení výtězů této soutěže ve tvorbě skinů. Ty nejlepší si můžete stáhnout od nás ze sekce Skiny. Skiny jsou pro LX4 a 6.

Tratě jsou popsány zhruba všechny, z aut mám teprve polovinu. Dokončení proto odkládám na 10.9. Do komentářů k tratím můžete psát své PB (nejrychlejší kola), a to ve formě např. -GP (*druh modifikace tratě) -N (*N / R znamená normalní nebo reverse(obrácený) ) -XFG (auto, se kterým jste PB zajeli -1:59:00 (*vaše nejr. kolo). Podělte se s ostatními jaké je vaše PB!

Od 27.8. jsem začal pracovat na nových rubrikách, které se nachází v rubrice O LFS. Dělí se na dvě podrubriky - Auta a Tratě. Na těchto rubrikách budu pracovat asi do 30.8. Najdete tam popis všech aut a tratí z LFS S2. Nově jsem přidal další setupy a Screeny z LFS. Na stránce RBR772.WGZ.CZ se stále ještě pracuje, ale už brzo tam budou všechny možné downloady, setupy, skiny atd. Dnes jsem Dokončil nový skin pro XRT. Novější skiny snad budou lepší a lepší. Bíločernou kombinaci volím z toho důvodu, aby se daly skiny ve hře různě barevně kombinovat.

Jak už jsem sliboval přidal jsem čerstvě vytvořený skin LFS772 pro XFG, který můžete různě barevně kombinovat. Budu opravdu potěšen, když se s ním někdo ukáže na online serverech a udělá mi tím reklamu:). Plánuji vytvoření vlastního LFS teamu, se kterým by jsem pořádal vlastní turnaje. Další informace o případné regisraci a detailů se brzy dozvíte.

Právě jsem spustil nový web zaměřený na hru Richard Burns Rally sídlící na adrese RBR772.WGZ.CZ . Pokud jste alespoň trochu blázni do automobilových simulací, určitě tuto skvělou hru znáte a doufám že vás tento web bude zajímat. Na stránce stále ještě pracuji, ale brzy začne být daleko obsáhlejší. Co se týče této stránky, nedávno jsem přidal nové wallpery do sekce galerie.

Dnes jsem přidal dva downloady a to CMX viewer, který využijete pokud budete tvořit své vlastní skiny a Skin manager vhodný pro práci s větším počtem skinů. Bylo přidáno několik nových skinů pro XRT , XRG a XRR, věřím, že se budou líbit.

1  
2  
3